Skip Navigation LinksÚvod > Metody > Minulé životy

Minulé životy

Pokud na minulé životy a reinkarnaci nevěříte, potom tuto stránku přeskočte, pokud je to pro vás přijatelné, čtěte dá

Nevěřícím Tomášům doporučuji přečíst velice pěknou a zajímavou knížku od Dr. Brain L. Weiss "Mnoho životů, mnoho mistrů" a můžete si udělat vlastní názor.

I já jsem patřila mezi nevěřící Tomáše, ovšem do té doby, než terapie minulými životy jako jediná zabrala u závažného zdravotního problému jednoho člena mé rodiny.

Minulé životy mně i klientům již nesčetněkrát daly odpověď na různé fóbie, strachy, současné finanční problémy, sousedské nebo rodinné spory...

Znáte například ten pocit, že někoho potkáte, víte, že ho vidíte "poprvé" a daný člověk vám je neuvěřitelně známý, milý, nebo na něm něco nesedí.... Odkud ho doopravdy znáte? Děti jsou v tomto naprosto úžasné, sotva se vidí, ještě se ani neznají a už se milují a pak zjistíte, že před 420 lety byli sourozenci, kteří pro sebe znamenali všechno a teď jsou z nich nejlepší kámoši.

Duše člověka je energie a ta je věčná. Do fyzického těla se vracíme dobrovolně, po vlastním rozhodnutí, co se naše duše ve svém dalším životě potřebuje naučit. Vybereme si rodiče, zemi, podmínky do kterých se potřebujeme narodit. Pokud na konci svého života pochopíme, proč jsme sem přišli, odcházíme a můžeme postoupit o stupínek výš a naučit se něco nového. Pokud nepochopíme, narodíme se znovu do podobných podmínek a odžijeme si podobný život.

Někteří lidé nám připadají známí, protože známí skutečně jsou. Z řadou duší se setkáváme mnoho let v různých životech v různých podobách (sourozenci, rodiče, partneři, spolupracovníci, rodič - dítě, pachatel - oběť, pán - sluha....)

Někdy zažijeme něco špatného třeba se utopíme a v dalším životě máme panický strach z vody a nevíme proč. Uhoříme, zastřelí nás, přijdeme o někoho blízkého....a náš největší životní strach nebývá na síle - strach ze smrti.

U řady klientů jsem viděla velké zlepšení poté, co pochopily některé své současné problémy jako dědictví minulých životů, poučili se z nich a hlavně, přestali se bát smrti jako něčeho konečného.

Smrt je jenom zastávka, není to konečná. Pak se zase setkáme.

© 2010 - 2016 Romana Milotová
Kontaktní formulář | Kontakt | Mapa serveru | romana(at)vykrocenidozivota.cz